Wij gebruiken cookies

Conform de wetgeving bescherming van persoonsgegevens bieden wij jou ons Privacy & Cookie beleid aan. Dit beleid geldt voor alle services die wij als bedrijf verlenen.

  Terug naar overzicht

Aquanaut Andante 438 AC Ceto

Virtuele Tour Plattegrond
Vanaf €2.495,- per week

Aquanaut Andante 438 AC “Ceto”

De Ceto is een moderne en luxe motorkruiser, ideaal voor gezelschappen tot 8 personen. Door de grote ramen heeft het schip een vrij uitzicht en komt er veel natuurlijk licht binnen, wat zorgt voor een ruimtelijk en open gevoel aan boord. De centraal gelegen keuken is van alle gemakken voorzien en grenst direct aan de eetruimte.

Op het ruime achterdek, dat volledig overdekt is en voorzien van vaste zitbanken, kun je altijd genieten van de buitenlucht, zelfs als het weer iets minder is. Bij zonnig weer kan de overkapping open, zodat je volop kunt genieten van de zon en het water.

De Ceto is ideaal voor langere tochten met familie of vrienden, en biedt alles wat je nodig hebt voor een comfortabel verblijf op het water.

 

Yachtcharter
Inventarislijst huurboten
Folder Yachtcharter.pdf

Prijslijst Yachtcharter
Voorbeeld Hiswa huurcontract
Unigarant vaarvak_folder
Polis voorwaarden Unigarant
Unigarant Aanvraag invulbaar VVP

Wat een super mooie boot en super organisatie

23 augustus 2022

Super super super , alles was super

Kwamen aan auto konden we daar netjes parkeren , werden meteen geholpen en binnen 10 minuten zaten we op de boot

De boot was echt prachtig alles Zoo mooi duidelijk en splinternieuw . Lekkere bedden , dekbedden kussens . Alles was aanwezig

Ook de buitenkant van de boot en het zit gedeelte op het terras was super luxe .

Claudia riemersma

Prachtige en bijzondere boottrip

3 augustus 2021

De CETO is een geweldige boot met alle voorzieningen aan boord om een prachtige en onvergetelijke boottrip te maken op de Friese meren.

Ondanks het minder goede weer hebben we met ons gezin (9 personen) een mooie week beleefd.

De uitleg, informatie en ondersteuning van Yachtcharter de Brekken was top.

Peter Bertrand

Fijn bedrijf, prima boot!

7 mei 2021

Paar kleine aandachtspuntjes: dieselmeter werkt niet, tent sluit niet goed en dek is niet anti-slip. Ook zou een kacheluitstroom bij de stuurstand heel prettig zijn!

Jan Praster

Antwoord van WSC De Brekken

bedankt voor de tips

Supermooi schip

3 mei 2021

Voor ons de tweede keer dat we met dit mooie schip op pad waren. Wederom een mooie ervaring, vaart super mede dankzij boeg en heckschroef.

Alles werkt naar behoren dus daar geen problemen, wel naar ons idee vonden we het tweepersoonsbed voorin wel erg hard. (maar is uiteraard persoonlijke voorkeur!)

Maar anders dan dat wederom super vakantie gehad, mede door de hele goede en vriendelijke service van jachtcharter “De Brekken”

Michel Kemmers
Golf